درباره ما

طراح و مجری سیستم های یکپارچه هوشمند ساختمانی و اتوماسیون صنعتی

شرکت فنی و مهندسی پایانیرو

این شرکت در سال 1388 با الهام از تجارب موسسین خود که عمر خویش را صرف خدمت به صنعت برق و مخابرات کشور کردند توسط مهندس هادیان حقیقی و با هدف استفاده از آخرین تکنولوژی‎های روز دنیا به منظور گسترش و پیاده سازی دست آوردهای نوین صنایع در کشور تاسیس گردید. این شرکت پس از چهار سال فعالیت و به پشتوانه تجارب ارزنده خود در حوزه برق و مخابرات، در سال 1392 با تلفیق سیستم‌های هوشمند ساختمانی GIRA و نرم‌افزار جامع کنترل و مانیتورینگ zenon، برای اولین بار در ایران سیستم یکپارچه کنترل و مانیتورینگ ساختمانی (Integrated Building Management System) را به عنوان راهکاری جهت مدیریت تمامی منابع و تجهیزات و تاسیسات استفاده شده در ساختمان های بزرگ نظیر برج‎ها، هتل‌ها، بیمارستان‎ها، فرودگاه‎ها و ورزشگاه‎ها ارائه داد.

نماینده رسمی شرکت فنی و بازرگانی ژفکر

در سال 1392 طی قراردادی رسمی با شرکت فنی بازرگانی ژفکر (نماینده انحصاری شرکت GIRA در ایران)؛ این شرکت نمایندگی رسمی فروش، اجرا و پشتیبانی محصولات GIRA در شرق کشور را اخذ نمود.

دارنده گواهینامه بین‌المللی پیاده سازی سیستم‌های مبتنی بر KNX از موسسه KONNEX

در سال 1392 پرسنل فنی این شرکت موفق به اخذ گواهینامه بین‌المللی پیاده سازی سیستم‌های هوشمند تحت پروتکل KNX/EIB با استفاده از نرم افزار ETS4 گردیدند.